Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Zahraniční zájezd Chorvatsko

Obchodní akademie Přerov opětovně rozšířila své pole působnosti a zorganizovala pro současný třetí ročník sportovně laděný zahraniční zájezd do Chorvatska prostřednictvím cestovní kanceláře Maják travel.

Zájezd započal na parkovišti u restaurace U Medvídka v Přerově dne 15. 6. 2018 v 21:00, kde se sešlo všech 15 žáků společně s učiteli Šrámkem a Šajnou. Odtud se autobusem vydali na desetihodinovou cestu do kempu Bijela – Uvala, což byl finální destinací kurzu. Po příjezdu následovalo ubytování a seznámení se s kempem. Bijela – Uvala disponuje přístupem na mořské pláže, tenisovými kurty, minigolfem, fotbalovými, basketbalovými i beachovými hřišti, komplexy bazénů, vybavením na stolní tenis, jízdními koly, kajaky, několika restauracemi, obchody a stánky se suvenýry či občerstvením. Žáci OA Přerov všeho plně využívali, což vedlo k velmi příjemné a pohodové atmosféře kurzu. 

Pedagogický dozor pro žáky uspořádal plavecké závody, turnaje ve stolním tenise, minigolfu, fotbalu, jízdu na vodních lyžích, půldenní výlet lodí do Poreče a mnoho dalších aktivit. Všichni účastníci zájezdu se vrátili 24. 6. v 4:30 hod. v pořádku zpět k restauraci U Medvídka.

Až na potíže s delegáty cestovní kanceláře hodnotíme absolvovaný kurz velmi pozitivně, k čemuž přispělo skvělé počasí, výše uvedené aktivity a také skvělá spolupráce s žáky.

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz