Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Stáže bez hranic 2022

Prezentace pro žáky 2. ročníku

Dne 16. června 2022 žáci ze třetích ročníků, kteří se v termínu od 7. do 28. května 2022 zúčastnili odborných zahraničních stáží v Irsku, Německu, Estonsku a Španělsku, společně s vedoucím projektu Ing. Ladislavem Abrahámem ve třech hodinových blocích prezentovali své zkušenosti mladším spolužákům ze druhých ročníků. 
Žáci se podělili o zážitky nejen z jejich práce, ale i z cesty, ubytování a výletů. Na stážích pracovali zejména v oblasti administrativy, obchodu, služeb, účetnictví, daní, marketingu a cestovního ruchu, a to ve veřejném i soukromém sektoru. Během stáže se začlenili do pracovního kolektivu, seznámili se s pracovními postupy, chodem a organizací ve firmách a získali odborné znalosti, dovednosti a kompetence ve svém oboru. Protože pracovali s lidmi jiných národností a kultur, zdokonalili se v komunikaci v angličtině, resp. němčině, ruštině nebo španělštině.
Posluchače prezentace velmi zaujala a na závěr měli spoustu dotazů, protože v příštím školním roce bude mít stejnou příležitost vycestovat na zahraniční stáž opět 25 žáků.   

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz