Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Sportovní kurz

Ve dnech 29. 5. – 1. 6. 2018 uspořádala Obchodní akademie Přerov pro žáky druhého ročníku sportovní kurz. Tradičně, vzhledem k velké spokojenosti z let minulých, bylo zvoleno rekreační středisko Březová u Třebíče.  Kurzu se zúčastnilo 35 žáků a 2 dohlížející pedagogové.

V úterý 29. 5. o půl osmé ráno se účastníci kurzu vydali na jedno velké dobrodružství. Přes dva vlakové spoje a autobusovou dopravu se tato výprava dostala k cíli, a to do RS Březová, kde na ni již čekali instruktoři agentury STAN. Po ubytování v chatkách a výborném obědě se skupina, vzhledem k početnosti, rozdělila na 2 části. Každá skupina absolvovala během pobytu stejné disciplíny, avšak v jinou dobu. Programová náplň kurzu byla velmi pestrá a zábavná. Žáci si vyzkoušeli vysoké i nízké lana, 2 horolezecké stěny (s řádným jištěním), malý lanový park, jízdu na raftech, lukostřelbu, airsoft, paintball, laser game, démonickou lanovku, volný pád, beach volejbal, plavání v bazénu se skluzavkami, baseball a další hry. Ke skvělé náladě dopomohlo rovněž slunečné počasí s vysokými teplotami. Spokojenost byla vyjádřena i s ubytováním a jídlem.

Po večerech se o program starali učitelé OA Přerov, kteří si společně s žáky zahráli různé sportovní hry a na závěrečný večer uspořádali táborák se vším všudy. Je zcela zřejmé, že se sportovní kurz OA Přerov v roce 2018 nadmíru povedl. 

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz