Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Soutěž "Zaúčtuj To!"

Ve středu 12. června 2024 se v Brně konalo základní kolo celostátní účetní soutěže „Zaúčtuj To!“, kterého se za naši školu zúčastnily 2 tříčlenné týmy nejlepších účtařů 3. ročníku – Králová Petra, Hřebcová Nela, Kolařík Matěj, Pěčková Lenka, Kunderová Michaela a Smětalová Denisa.
Soutěž odstartovala řešením případové studie. Zde první tým získal 98 bodů a  druhý 94,5 bodu ze 100. Následovalo semifinále a finále formou soutěže Riskuj. Oba naše týmy úspěšně postoupily do finále, kde první tým exceloval a obsadil 1. místo a tím si zajistil postup do Grand finále 24. a 25. června 2024.

Grand finále soutěže

Dne 24. a 25. června 2024 se na Provozně Ekonomické Fakultě  MENDELU  v Brně konalo grand finále celostátní soutěže „Zaúčtuj To!“.  Naši školu reprezentovali žáci 3. C Kolařík Matěj, Králová Petra a Hřebcová Nela. Obdobně jako u základního kola, i teď soutěž odstartovala řešením případové studie. Zde náš tým získal 104 bodů ze 125. Následovalo semifinále a finále formou soutěže Riskuj. V silné konkurenci dalších 11 nejlepších účetních týmů z celé České republiky obsadili naši žáci skvělé 2. místo.

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz