Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Soutěž v grafických disciplínách

Školní kolo

Na konci února 2018 se konalo školní kolo soutěže v grafických disciplínách ve dvou kategoriích: ve wordprocessingu a v psaní na klávesnici pod názvem „Hledáme nové talenty“.

Školního kola soutěže ve wordprocessingu, které se uskutečnilo 21. února, se zúčastnilo 8 studentů 2. a 3. ročníku, kteří měli za úkol v textovém editoru Word zformátovat dokument podle zadaných kritérií.  Nejlépe se úkolu zhostila Eliška Antonová z 2. EL, na 2. místě skončil Šimon Mozola z 3. B a na 3 místě se umístily Daniela Petrů z 3. B a Anna Režná z 2. EL. Tato soutěž je časově dost náročná a vyžaduje dobré znalosti formátování dokumentů v textovém editoru.

Soutěž v psaní na klávesnici proběhla v týdnu 26. – 28. února a zvítězil v ní Marek Zábojník z 1. B  s výkonem 388,8 úhozů za minutu.  Na 2. místě se umístila Lucie Kupčíková z 1. A s výkonem 301,5 úh/min a na 3. místě Adam Vinklárek s výkonem 297,2 úh/min.

Limit pro Krajskou soutěž v grafických disciplínách - nejméně 260 úh/min dále splnil Martin Baran a Kristýna Horunová z 2. EL.

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz