Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

SCHOLARIS Přerov

Prezentační výstava oborů SCHOLARIS 2021, zaměřená na vzdělávání ve středních a vyšších odborných školách Olomouckého kraje, se uskutečnila po roční odmlce spojené s covidem-19 dne 16. listopadu 2021 v prostorách Gymnázia J. Blahoslava a SPgŠ v Přerově. Tyto prezentační výstavy oborů vzdělávání středních škol Olomouckého kraje poskytují žákům 9. tříd a jejich rodičům orientaci v nabídce škol v regionu.

Rodiče a žáci 9. ročníků měli možnost dotazovat se přímo našich studentů oboru Firemní management ze 3. A – Karolíny Zbožínkové a Radky Schubertové, které s velkým nadšením a dávkou entuziasmu představovaly naši školu. Kromě užitečných informací obdrželi návštěvníci také pozvánku na Den otevřených dveří, na soutěž Čtyřlístek pro žáky ZŠ, pozvánku na workshop – Programovací dílny i přihlášky do přípravných kurzů z ČJL a MAT k přijímacím zkouškám na SŠ.

Pozornost chlapců na našem stánku přilákala ukázka LEGO ROBOTŮ, které zde prezentovali studenti ze třídy 4. B – Miroslav Chadim a Patrik Dlouhý. Návštěvníci si také mohli vyzkoušet psaní všemi deseti na notebooku v programu ZAV.

Prezentační výstava SCHOLARIS v Přerově se i letos těšila velkému zájmu žáků i jejich rodičů.

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz