Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Scholaris

Prezentační výstava oborů Scholaris 2022, zaměřená na vzdělávání ve středních a vyšších odborných školách Olomouckého kraje, se konala
15. listopadu 2022 v prostorách Střední školy technické v Přerově. Tato prezentační výstava oborů vzdělávání středních škol Olomouckého kraje poskytuje žákům 9. tříd a jejich rodičům orientaci v nabídce škol v regionu. 

Rodiče a žáci 9. ročníků měli možnost dotazovat se přímo našich studentů oboru Zahraniční obchod ze 3. C – Claudie Bartoňové a Denisy Cedidlové, které s velkým nadšením a dávkou entuziasmu představovaly naši školu. Kromě užitečných informací obdrželi návštěvníci také pozvánku na Den otevřených dveří, na soutěž Čtyřlístek pro žáky ZŠ, pozvánku na workshop – Programovací dílny i přihlášky do přípravných kurzů z ČJL a MAT k přijímacím zkouškám na SŠ. 

Pozornost chlapců na našem stánku přilákala ukázka LEGO ROBOTŮ, které zde prezentovali studenti ze třídy 3. B – Fiala Viktor a Petr Kotek. Prezentační výstava SCHOLARIS v Přerově se i letos těšila velkému zájmu žáků i jejich rodičů. 

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz