Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Scholaris

Prezentace středních škol

Prezentační výstava oborů SCHOLARIS 2017, zaměřená na vzdělávání ve středních a vyšších odborných školách Olomouckého kraje, se uskutečnila 14. listopadu 2017 v prostorách Gymnázia J. Blahoslava a SPgŠ v Přerově a ve dnech 22. – 23. 11. 2017 v Olomouci na Střední škole polytechnické. 
Tyto prezentační výstavy oborů vzdělávání středních škol Olomouckého kraje poskytují žákům 9. tříd a jejich rodičům orientaci v nabídce škol v regionu. Letošního 22. ročníku výstavy se zúčastnilo více než 70 škol. 
Kromě užitečných informací a rad přímo od našich studentek Terezy Odstrčilové, Simony Malíkové z 3. A a Terezie Habáňové z 3. EL získali deváťáci propagační letáčky se základními informacemi o naší škole a o studijním oboru Obchodní akademie se zaměřením FIM, MIT a nově ZAO, dále obdrželi pozvánku na Den otevřených dveří, na soutěž Čtyřlístek pro žáky ZŠ i přihlášky do přípravných kurzů z ČJL a MAT k přijímacím zkouškám na SŠ nebo pozvánku na workshop – Programovací dílny. Pozornost chlapců na našem stánku přilákala ukázka LEGO ROBOTŮ, které zde prezentovali studenti 3. B – obor OA se zaměřením na MIT: Petr Odložil, Šimon Mozola, Zdeněk Hostaša a Jakub Žouželka. 
Prezentační výstava SCHOLARIS se i letos těšila velkému zájmu žáků a jejich rodičů.

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz