Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Okresní kolo v silovém čtyřboji středních škol

Dne 8. 3. 2018 uspořádala Obchodní akademie Přerov okresní kolo v silovém čtyřboji středních škol v kategorii dívek i hochů. Dívky postupně absolvovaly šplh, hod plným míčem, trojskok a sedy-lehy. Hoši soutěžili v tlacích s činkou, trojskoku, shybech a svisech vznesmo.
Obchodní akademii Přerov reprezentovalo, pod vedením učitele Šajny, dívčí družstvo ve složení: Adéla Zdražilová, Aneta Cahová, Nikola Dvorská (všechny z 2. EL) a Natálie Čačalová z 2. B. Reprezentantky Obchodní akademie Přerov podaly fantastický výkon především ve šplhu, kde si 3 z našich aktérek vylepšily osobní rekordy. Vysoký standard si tým OA Přerov udržel i v následujících disciplínách a jednoznačně zvítězil s velkým náskokem před konkurencí, čímž se kvalifikoval do krajského kola v Šumperku. Na druhém místě se umístilo družstvo Gymnázia Jakuba Škody a třetí skončilo Gymnázium Jana Blahoslava.
​V kategorii jednotlivkyň bychom chtěli vyzdvihnout především výkon Anety Cahové, která obsadila skvělé 2 místo a rovněž výkon Natálie Čačalové, která skončila na 3. příčce. Adéla Zdražilová a Nikola Dvorská se umístily na 4., respektive 7. místě. V kategorii hochů zvítězilo družstvo Střední průmyslové školy Lipník, které také postoupilo do kola krajského.

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz