Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Okresní kolo v silovém čtyřboji

Dne 10. 3. 2020 uspořádala Obchodní akademie Přerov okresní kolo v silovém čtyřboji středních škol v kategorii dívek i hochů. 
Soutěže se zúčastnilo 7 dívčích a 6 chlapeckých družstev. Dívky bojovaly ve šplhu, trojskoku, hodu plným míčem, leh-sedech. Hoši absolvovali bench press, trojskok, shyby a svisy.
OA Přerov reprezentovala 2 družstva dívek, vedené učitelem Šajnou. Družstvo OA Přerov 1 bylo ve složení Gabriela Patalová z 2. A, Natálie Čačalová z 4. B a Aneta Cahová, z 4. EL. Družstvo OA Přerov 2 reprezentovaly Sabina Horáková z 1. C, Nikola Dvorská z 4. EL a Adéla Zdražilová z 4. EL. Naše dívky předvedly fantastické výkony, díky kterým obsadily celkově 1. a 2. místo v kategoriích družstev. 3. místo obsadilo Gymnázium Jana Blahoslava a střední pedagogická škola Přerov. V individuálních statistikách naše dívky obsadily 2. – 7. místa. Tým OA Přerov 1 dokonce svými výkony vytvořil nový rekord školy, jelikož získal neuvěřitelných 709 bodů, což loni bohatě stačilo na 1. místo v republikovém kole. Nejlepšího individuálního výsledku dosáhla Gabriela Patalová s 244 body. Obě naše družstva se dokázaly kvalifikovat do krajského kola.
V kategorii hochů soutěž ovládlo družstvo SPŠS Lipník, druhé skončilo Gymnázium Lipník a na třetí místo mohli slavit ze Střední průmyslové školy Hranice.

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz