Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Mezinárodní veletrh FIF Ostrava

Dne 20. 2. 2020 se v prostorách Výstaviště Černá louka konal 12. ročník Veletrhu fiktivních firem v Ostravě.
Veletrhu se za naši školu zúčastnily 2 fiktivní firmy Joyful Moments s .r. o. a OA Trend, s. r. o. Na veletrhu soutěžilo celkem 27 fiktivních firem. Soutěžilo se o nejlepší slogan, katalog, vizitku, prezentaci, stánek, nejlepší firmu jako celek, podnikatelský záměr a představení firmy v 90 sekundách. 
Za firmu Joyful Moments s. r. o. se veletrhu zúčastnili tito žáci: Andrea Zapletalová, Aneta Zapletalová, Denisa Nováková, Klára Skopalová. 
Za firmu OA Trend, s. r. o. se veletrhu zúčastnili tito žáci: Lucie Kremlová, Sabina Dulovczová, Tereza Koutná a Aneta Minaříková.

Pořadatel bohužel vyhlašoval ve všech zmíněných kategoriích, kromě jediné, vždy jen první místo. Druhá a třetí místa se nevyhlašovala ani nesdělovala. Tento systém bohužel neumožnil ocenit ty firmy, které měly kvalitní výsledky na úrovní druhého nebo třetího místa, což pro studenty nebylo příliš motivující. Žáci obou  našich firem na veletrhu přitom zúročili všechny zkušenosti z veletrhu v Olomouci a předvedli minimálně stejně dobrý výkon.  

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz