Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Florbalová liga OA Přerov - kompletní výsledky

1. Kolo florbalové ligy OA Přerov 2019/2020

V pátek 18. 10. se uskutečnilo první kolo florbalové ligy této sezóny. Zúčastnilo se jej 10 hráčů a 2 gólmani, kteří byli rozlosováni do 2 týmů. Na jedné straně nastoupili Adam Holík, Matěj Halík, Petr Šajna, Filip Raška, Ondřej Chovanec a v bráně David Kuča. Proti nim hráli Lukáš Zvěřina, Milan Pazdera, Roman Suchomel, Jiří Burda, Patrik Horák a v bráně chytal Jan Šafránek. Po 30 minutové bitvě odešli spokojenější hráči prvního výběru, jelikož zvítězili 11:5. Nejlepšími hráči svých týmů se stali Adam Holík, který nasbíral 6 kanadských bodů za 4 góly a 2 asistence a na druhé straně Lukáš Zvěřina se 4 kanadskými body za 3 góly a 1 asistenci. Utkání se povedlo i Filipu Raškovi, jenž skóroval stejně jako Adam Holík 4x. Pochvalu sklízí rovněž oba gólmani, kteří svými výkony byli oporami týmů. V přiložených tabulkách se můžete podívat na jednotlivé individuální statistiky. Thx 4 meč!

2. Kolo

V pátek 25. 10. se odehrálo 2. kolo florbalové ligy této sezóny. Zúčastnilo se jej 11 hráčů a 2 gólmani, které si vybrali 2 průběžně nejlepší hráči v kanadském bodování (Holík a Raška). Na jedné straně nastoupili Lukáš Zvěřina, Matěj Halík, Milan Pazdera, Filip Raška, Ondřej Chovanec a v bráně David Kuča. Proti nim bojovali Petr Šajna, Adam Holík, Patrik Horák, Matyáš Gréč, Adéla Horáková, Jan Verbich a v bráně Jan Šafránek. Po vyrovnaném začátku se druhý tým rozjel a hlavně díky 5 gólovému příspěvku od Matyáše Gréče s přehledem vyhrál 12:5. Nejlepšími hráči svých týmů se stali Filip Raška, který nasbíral 3 kanadské body za 2 góly a 1 asistenci a na druhé straně Matyáš Gréč se 7 kanadskými body za 5 gólů a 2 asistence. Utkání se povedlo i Petru Šajnovi, jenž skóroval 4x a přidal další 2 asistence, čímž se vyhoupl do celkového vedení v kanadském bodování. Pochvalu sklízí rovněž oba gólmani, kteří svými skvělými výkony byli oporami týmů. V přiložených tabulkách se dozvíte vše o statistikách. Thx 4 meč!

3. Kolo

V pátek 1. 11. se odehrálo 3. kolo florbalové ligy této sezóny. Zúčastnilo se jej 12 hráčů a 2 gólmani, které si vybrali 2 průběžně nejlepší hráči v kanadském bodování (Šajna a Raška). Na jedné straně nastoupili Patrik Horák, Matěj Halík, Roman Suchomel, Filip Raška, Jan Verbich, Matyáš Gréč a v bráně David Kuča. Proti nim bojovali Petr Šajna, Adam Holík, Lukáš Zvěřina, Milan Pazdera, Adéla Horáková, Ondřej Chovanec a v bráně Václav Výborný. Od začátku byl první tým jasně lepší a díky skvělé produktivitě Matyáše Gréče, který nasázel 6 gólů a přidal 1 asistenci, jednoznačně porazil svého soupeře 13:5. Ve vítězném týmu se zaskvěl ještě Filip Raška s bilancí 3 + 1, na druhé straně byli v bodování nejvýše Petr Šajna (2 + 2) a Lukáš Zvěřina (2 + 1). Pochvalu si zaslouží oba gólmani. Především skvělými zákroky (12) dominoval David Kuča. Thx 4 meč!

4. Kolo

V pátek 8. 11. se odehrálo 4. kolo florbalové ligy této sezóny. Tentokrát si přišlo zahrát 13 hráčů a 2 gólmani, které si rozebrali do svých družstev Maty Gréč a Petr Šajna Na jedné straně nastoupili Patrik Horák, Adam Holík, Adéla Horáková, Jan Verbich, Matyáš Gréč a v bráně Václav Výborný. Proti nim bojovali Petr Šajna, Matěj Halík, Lukáš Zvěřina, Milan Pazdera, Filip Raška, Ondřej Chovanec a v bráně poprvé Miroslav Chadim. Po opatrném začátku se zápas rozjel ve velkém tempu, které vyústilo v celkem 19 branek. Druhý tým nakonec přestřílel svého soupeře a vyhrál 13:6. Nejlepšími hráči svých týmů se stali Matyáš Gréč (3+2) a Petr Šajna (4+1). Za zmínku rozhodně stojí rovněž hat-tricky Lukáše Zvěřiny a Matěje Halíka. Fantasticky také vyšla premiéra Mirku Chadimovi, který zneškodnil 12 zákroků a obdržel pouze 6 gólů, čímž výrazně pomohl svému týmu zvítězit. Thx 4 meč!


5. Kolo

V pátek 22. 11. se odehrálo 5. kolo florbalové ligy této sezóny. Vlivem hokejové sezóny a indispozic některých hráčů si přišlo zahrát pouze 9 florbalistů a 2 gólmani. Na jedné straně nastoupili Patrik Horák, Filip Raška, Milan Pazdera, Radka Schubertová, Ondřej Chovanec a v bráně Václav Výborný. Proti nim bojovali Matyáš Gréč, Lukáš Zvěřina, Roman Suchomel, Adéla Horáková a v bráně Jan Šafránek. Zápas měl jednoznačný průběh a jeho skóre se zastavilo na konečných 14:6 pro druhý tým. Nejlepšími hráči druhého jmenovaného týmu se stali Matyáš Gréč (5+4) a Lukáš Zvěřina (5+2), u prvního se zaskvěl Milan Pazdera hat-trickem, ke kterému přidal jednu asistenci. Oba brankáři zaznamenali přes 20 zákroků! Thx 4 meč!

6. Kolo

V pátek 6. 12. se odehrálo 6. kolo florbalové ligy této sezóny. Účast byl hojná, přišlo celkem 12 hráčů a 2 gólmani. Na jedné straně nastoupili Patrik Horák, Matyáš Gréč, Adéla Horáková, Radka Schubertová, Petr Šajna, Zdeněk Kaprál a v bráně Miroslav Chadim. S nimi změřili síly Filip Raška, Roman Suchomel, Lukáš Zvěřina, Jan Verbich, Milan Pazdera, Ondřej Chovanec a v bráně David Kuča. Zápas byl zajímavý se spoustou gólů. První tým nakonec zvítězil 12:7. Nejlepšími hráči svých týmů byli Matyáš Gréč (6+2) a Milan Pazdera (3+2). Gólmani byli oporami svých týmů a oba zaznamenali 11 úspěšných zákroků.

Thx 4 meč!

7. kolo

V pátek 13. 12. se odehrálo 7. kolo florbalové ligy této sezóny. Účast stvrdilo celkem 11 hráčů a 2 gólmani. Na jedné straně nastoupili Petr Šajna, Zdeněk Kaprál, Veronika Divišová, Filip Raška, Patrik Horák, Ondřej Chovanec a v bráně Václav Výborný. Proti nim nastoupili Roman Suchomel, Lukáš Zvěřina, Adéla Horáková, Milan Pazdera, Andrea Palinková a v bráně David Kuča. Zápas byl spektakulární a velice vyrovnaný. První tým nakonec vyhrál 11:8. Nejlepšími hráči svých týmů byli Veronika Divišová (5+1) a Milan Pazdera (4+0). Gólmani byli fantastičtí a zaznamenali 21 respektive 20 úspěšných zákroků.

Thx 4 meč!

8. Kolo

V pátek 17. 1. se odehrálo 8. kolo florbalové ligy této sezóny. Zahrálo si celkem 11 hráčů a 2 gólmani. Na jedné straně nastoupili Petr Šajna, Milan Pazdera, Veronika Divišová, Filip Raška, Andrea Palinková a v bráně Václav Výborný. Soupeřův tým reprezentovali Matyáš Gréč, Ondřej Chovanec, Lukáš Zvěřina, Lenka Ryšavá, Radka Schubertová, Patrik Horák a v bráně David Kuča. Vyrovnaný zápas nakonec zvládl druhý tým (10:7). Nejlepšími hráči svých týmů byli Filip Raška (3+2) a Lukáš Zvěřina (4+2). Gólmani byli fantastičtí a zaznamenali 21 respektive 20 úspěšných zákroků.

Thx 4 meč!

9. Kolo

V pátek 24. 1. se odehrálo 9. kolo florbalové ligy této sezóny. Zúčastnilo se celkem 8 hráčů a 2 gólmani. Na jedné straně nastoupili Filip Raška, Milan Pazdera, Radka Schubertová, Ondřej Chovanec a v bráně Václav Výborný. Soupeřův tým reprezentovali Lukáš Zvěřina, Petr Šajna, Patrik Horák, Roman Suchomel a v bráně Adéla Horáková. V tomto duelu se více dařilo druhému týmu, který zvítězil 10:5. Nejlepšími hráči svých týmů byli Filip Raška (3+1), Petr Šajna (4+2) a Lukáš Zvěřina (4+2). Gólmani byli fantastičtí a zaznamenali 25 respektive 13 úspěšných zákroků.

Thx 4 meč!

10. Kolo

V pátek 7. 2. se odehrálo 10. kolo florbalové ligy této sezóny. Přišlo celkem celkem 8 hráčů a 2 gólmani. Na jedné straně nastoupili Matěj Halík, Lukáš Zvěřina, Milan Pazdera, Patrik Horák a v bráně David Kuča. Na druhé straně hráli Petr Šajna, Filip Raška, Radka Schubertová, Zdeněk Kaprál a v bráně Václav Výborný. V tomto duelu se více dařilo druhému týmu, který zvítězil 10:5. Nejlepšími hráči svých týmů byli Filip Raška (5+1) a Lukáš Zvěřina (3+1). Gólmani byli fantastičtí a zaznamenali každý 20 úspěšných zákroků.

Thx 4 meč!

11. Kolo

V pátek 14. 2. se odehrálo 11. kolo florbalové ligy této sezóny. Zúčastnilo se celkem 9 hráčů a 2 gólmani. Na jedné straně nastoupili Petr Šajna, Adam Holík, Lukáš Zvěřina, Roman Suchomel a v bráně David Kuča. Na druhé straně hráli Filip Raška, Matěj Halík, Ondřej Chovanec, Patrik Horák, Radka Schubertová a v bráně Václav Výborný. V tomto duelu se více dařilo prvnímu týmu, který zvítězil 10:4. Nejlepšími hráči svých týmů byli Petr Šajna (5+1) a Lukáš Zvěřina (4+2) a Filip Raška (4+0), Gólmani byli fantastičtí a zaznamenali 13 respektive 15 úspěšných zákroků.

Thx 4 meč!

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz