Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Esejistická soutěž

1. místo v esejisticko-prezentační soutěži pro studenty středních škol s názvem „V Olomouckém kraji jsem doma. A vždycky budu!“

Dne 28. 4. 2018 se konalo finále 7. ročníku esejisticko-prezentační soutěže pro studenty středních škol s názvem
„V Olomouckém kraji jsem doma. A vždycky budu!“

Soutěž je pořádána společností BEA centrum Olomouc, s.r.o., ve spolupráci s partnery a garanty jednotlivých kategorií. Do soutěže se zapojilo 11 středních škol z celého Olomouckého kraje.

Naše škola se tradičně účastní této soutěže, letos se do ní přihlásilo 5 soutěžních týmů složených z našich žáků a 3 z nich postoupily do finále. Ve velkém finále naši školu reprezentoval loňský vítězný tým ve složení Kristýna Hodonská a Michal Dohnálek ze třídy 4. A, kteří prezentovali svoji esej tentokrát na téma Top 5 Olomouckého kraje pro můj spokojený život. Další 2 týmy byly složeny z žáků 3. EL (Jan Kotráš a Leona Michalčíková) a 1. A (Sabina Pospíšilová, Michaela Valtrová a Martin Frömel).

1. místo ve své kategorii získal opět tým Kristýna Hodonská a Michal Dohnálek ze třídy 4. A, kteří svým autentickým a velmi osobitým videem a originálním prezentačním vystoupením potvrdili nejen své prezentační dovednosti, ale i svoji neporazitelnost.

Našim vítězům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! Oběma dalším týmům patří poděkování za účast ve finále a reprezentaci školy.

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz