Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Celorepublikové finále v silovém čtyřboji

Ve dnech 4. – 5. 4. 2019 se naše škola zúčastnila tvrdě vybojovaného republikového finále v silovém čtyřboji dívek. Soutěž se konala v Karviné a byla rozdělena do dvou soutěžních dnů, ve kterých naše žákyně postupně podstoupily tuhé boje v hodu plným míčem, šplhu, trojskoku a leh-sedech. Jen účast v celorepublikovém kole je pro Obchodní akademii Přerov velký úspěch, jelikož od okresních kol se čtyřboje zúčastnilo téměř 200 škol. Do finále se Obchodní akademie Přerov probojovala společně s dalšími 14 školami.  Naše dívčí družstvo předvedlo opravdu fantastické výkony, díky kterým dosáhlo 626 bodů, čímž obsadilo konečné 7. místo!

Největším individuálním úspěchem se stalo umístění Gabriely Patalové, která svými skvělými výkony obsadila celkové 2. místo, čímž se stala vicemistryní republiky v silovém čtyřboji! Jedná se o nejlepší individuální výsledek historie školy v silovém čtyřboji. 

Barvy naší školy, pod vedením učitele Šajny, hájily následující žákyně: Cahová Aneta, Dvorská Nikola (všechny z 3. EL), Patalová Gabriela (1. A) a Čačalová Natálie z 3. B.

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz