Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

CAN YOU SPEAK BUSINESS ENGLISH?

7. ročník

Dne 9. 11. 2023 Obchodní akademie a JŠ s právem SJZ, Přerov, Bartošova 24 pořádala sedmý ročník Krajské soutěže v odborné angličtině Can you speak Business English?, která se konala pod záštitou uvolněného člena Rady Olomouckého kraje RNDr. Aleše Jakubce, Ph.D. 24 soutěžících z 9 SOŠ z Olomouckého kraje i z partnerské školy ze slovenských Topolčan si opět změřilo své síly v odborně zaměřené jazykové soutěži.
Výkony účastníků byly výborné a ti nejlepší dosahovali úrovně C1-C2. Vyhlášeno bylo 13 nejlepších v kategorii jednotlivců, nejlepší škola a vítězové jednotlivých částí soutěže (the best reader, the best listener, the best speaker). 
Na 1. místě se umístil Nicolas Zelenda ze SPŠ strojnické v Olomouci, na 2. místě Lukáš Bazinek z OA Olomouc a na 3. místě Jan Plesník z OA Přerov. Kategorii „The best speaker“ vyhrál Lukáš Bazinek, „The best reader“ Nicolas Zelenda a „The best listener“ Adam Krejčí ze SOŠ podnikání a obchodu, Rejskova 4, Prostějov. SOŠPO z Prostějova zvítězila také v kategorii „Nejlepší škola“.
Pro učitele, kteří na soutěž doprovázeli své žáky, byla připravena prezentace titulů nakladatelství Oxford UP a knihkupectví Megabooks.
Jménem organizátorů děkujeme Olomouckému kraji za záštitu soutěže i za finanční podporu, které společně s cenami od Oxford UP, Megabooks a OA Přerov přispěly k velké spokojenosti všech přítomných.  

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz