Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Can you speak business English?

2018

8. 11. 2018 se na Obchodní akademii a JŠ s právem SJZ, Přerov, Bartošova 24 konal již čtvrtý ročník krajské soutěže v odborné angličtině. Krajská soutěž pro SOŠ Can you speak Business English? pod záštitou náměstka hejtmana Olomouckého kraje Ladislava Hynka měla v letošním roce 35 soutěžících z 13 SOŠ z Olomouckého kraje a z Moravskoslezského kraje. Přivítali jsme dokonce i účastníky z partnerské školy ze slovenských Topolčan.

Úroveň soutěžících byla výborná. Vyhlášeno bylo 13 nejlepších v kategorii jednotlivců, nejlepší škola a kategorie „the best reader“, „the best listener“ a „the best speaker“.

Pro učitele, kteří na soutěž doprovázeli své žáky, byla připravena prezentace titulů nakladatelství Oxford UP. Toto nakladatelství věnovalo do soutěže knihy a učebnice – jako odměny pro ty nejlepší.

Jménem organizátorů chceme poděkovat Olomouckému kraji za záštitu soutěže i za finanční podporu (na zakoupení odměn a občerstvení). Záštita a finanční podpora přispěly ke zvýšení prestiže celé akce a velká spokojenost vítězů a jejich škol jistě přispěje k tomu, aby rostl zájem o odbornou angličtinu.

© 2017 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
Prohlášení o přístupnosti
web by icard.cz